НЕЗЛАМНІ. ВАРТОВІ МІСТА

Повномасштабна війна змінила життя мільйонів сімей, змінила наші думки, переживання, цінності
Сьогодні наші діти-це патруль «Незламні діти України» ціль, якого розповісти світу, як не тільки наші воїни, медики, аварійні служби, комунальники, волонтери, бізнес, а і діти справляються та живуть з постійними випробуваннями війни, однак попри війну залишаються сильними духом та вірять у добро!
Сьогодні, 10 травня, на Вічевому Майдані Службою у справах дітей для дітей міста проведено дитяче дійство «Незламні. Вартові міста”, присвячене 362-річниці міста Івано-Франківська та Дня матері.
Благословив усіх дітей О.Юрій Прилепський
В подарунок нашому чудовому місту дитячий патруль «Незламні» подарували патріотичний флешмоб під керівництвом Вікторія Пожар
До дітей на свято завітав пес Патрон, який із початком повномасштабної війни рф проти України став одним з найбільш відомих собак нашої країни.

Особливою подією дитячого свята-благодійний ярмарок, В якій взяли участь студенти та викладачі Івано-Франківське Вхпу-3 ,волонтер Андрій Монастирський, СОС Дитячі Містечка Україна.

З особливою любовʼю та трепетом готувались та взяли участь у ярмарці діти зі своїми батьками, які тимчасово проживають Центр Соціальної Підтримки Дітей Та Сімей Івано-Франківської міської ради

Музичний супровід дитячого свята здійснили Дарвай Христина , талановиті діти-вокалісти Вокальна студія «Солоспів» , вокального гуртка “Талант” МЦДЮТ керівник Іванна Дирів, дитячі хореографічні колективи “Усмішка” керівник Леся Марковська , Ліцею-16 Івано-Франківської міської ради, колектив «Фієста» керівник Гарасимик Олександра Підлузька гімназія Івано-Франківської міської ради , студенти ВХПУ-3.

Хлопчики та дівчатка спільно з працівниками
Карітас Івано-Франківськ та СОС Дитячі Містечка Україна виготовляли святкові листівки до Дня матері

На дитяче свято до дітей завітали працівники Ювенальна Поліція Прикарпаття , @патрульна поліція Івано-Франківської області

Наші діти сьогодні говорять: «Ми хочемо надихнути всіх на щоденну працю заради Перемоги, адже нескорені діти та незламна молодь по-іншому не вміють!»
Сьогоднішнє дитяче дійство мало гасло “Незламні!”, бо наші діти – живий приклад того, як потрібно круто любити свою державу та бути українцями. Наші чудові діти такі ж вільні і нестримні, як наша Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.