Запрошуємо бажаючих у ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ…

Що таке патронат?

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Хто може стати патронатним вихователем?

✅Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

✅Оплата послуг із здійснення патронату над дитиною здійснюється шляхом виплати патронатним вихователям грошового забезпечення. Соціальна допомога та грошове забезпечення призначаються і виплачуються з дня влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя до дня її вибуття з такої сім’ї та поновлюються у разі наступного влаштуванні дитини в сім’ю патронатного вихователя і становить 11 350 грн./міс. Діти у патронатну сім’ю влаштовуються на 3-6 місяців та впродовж цього періоду перебувають у сім’ї цілодобово.

✅За додатковою інформацією з питань послуги патронату над дитиною звертайтесь: Служба в справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (вул.Грушевського, 21, каб. 807, 815).
Наші контакти: тел. (0342)55-20-85; 55-19-40; 050-3379497.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.