Увага! Школу лідерського росту «Я можу» відкрито

«Я – можу!» – прекрасна настанова для кожного, яка додає сил, впевненості, наснаги. Особливо добрим є такий лозунг, якщо він закладений з дитинства. Але найкраще переконатися в тому, що «я можу», спробувавши свої можливості. Таку прекрасну нагоду побачити свої вміння, утвердитися у своїх поглядах і смаках, або поміняти їх дає можливість Школа лідерського росту «Я можу», організована Службою у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Урочисте відкриття цієї школи відбулося сьогодні 29.06.2021 року на Вічевому майдані. У своєму привітальному слові мер міста Руслан Марцінків подякував Службі у справах дітей та усім організаторам школи та наголосив на унікальній можливості дітей знайти своє покликання.

Отець Юрій Прилепський благословив діток на цікаве та змістовне проведення літнього часу.

П. Ірина Рохман, начальник Служби у справах дітей, подякувала усім, хто допомагав організовувати школу та діткам за їхнє бажання пізнавати нове.

Діток розважали співом учні вокальної студії «Солоспів», керівником якого є Христина Дарвай, казкові герої Сонечко та Рожева поні, а також дітки радісно танцювали флешмоб разом із тренером Христиною із клубу «Альянс». Опісля цікавого концерту усі дітки отримали різнобарвні надувні кульки, морозиво та пряники із написом «Я можу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.