Сім’я …. Дитина…


Так, тільки в сім’ї дитина пізнає любов, почуває себе щасливою, вчиться будувати власну сім’ю.
Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але, коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я.
Однією з яких є – дитячий будинок сімейного типу.
Це одна із форм сімейного виховання дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, забезпечення належних умов виховання дитини в сімейному оточенні.

22 квітня 2024 року, відповідно до рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, двоє малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування – сестрички Роксоланка і Тамара влаштовані на проживання та виховання у дитячий будинок сімейного типу

Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, для забезпечення сімейним вихованням та спільного проживання не менше п’яти дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, що, безперечно, є досить доброю умовою для влаштування у родину більшої кількості осиротілих дітей.
Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Кожна дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування мріє про сім’ю…такою сім’єю може стати – Ваша

Якщо Ваше серце не байдуже до дитячої долі і Ви маєте бажання і можливість допомогти хоча б одній дитині-сироті, звертайтесь до нас:

Служби у справах дітей виконавчого
комітету Івано-Франківської міської ради:
вул. Грушевського, 21, каб.802, 815
тел. 0(50) 337 94 97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.