ВІЗЬМИ ДИТИНУ В СІМ‘Ю – ВПУСТИ В ДІМ АНГЕЛА😇

Кожна дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування мріє про сім’ю…такою сім’єю може стати – Ваша👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👦‍👦

Форми влаштування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: усиновлення; опіка чи піклування; прийомна сім’я; дитячий будинок сімейного типу.

❤️Усиновлення – це прийняття дитини у свою сім’ю на правах дочки або сина. Усиновлення є пріоритетною формою влаштування дитини, що передбачає побудову постійних і стабільних відносин між дитиною і батьками.
При такій формі влаштування дитина втрачає статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, але набуває справжніх батьків «назавжди» з усіма правами та обов’язками, як між біологічними батьками та дітьми.

❤️Встановлення опіки та піклування – влаштування дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ї громадян України, які перебувають, переважно, у сімейних, родинних відносинах з цими дітьми-сиротами або дітьми, позбавленими батьківського піклування з метою забезпечення їх виховання, освіти, розвитку і захисту їх прав та інтересів.

❤️Прийомна сім’я – це сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, яка добровільно взяла на виховання та для спільного проживання від 1 до 4-х дітей-сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування.
В разі утворення прийомної сім’ї прийомні батьки беруть дітей на власну житлову площу за наявності відповідних санітарно-гігієнічних та побутових умов.

❤️Дитячий будинок сімейного типу – це сім’я, яка взяла на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Якщо Ваше серце не байдуже до дитячої долі і Ви маєте бажання і можливість допомогти хоча б одній дитині-сироті, звертайтесь до нас:

✅Служби у справах дітей виконавчого
комітету Івано-Франківської міської ради: вул.Грушевського, 21, каб. 815,
тел. 55-20-85, 55-64-59, 0503379497
❤️❤️❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.