ДОПОМІГШИ ОДНІЙ ДИТИНІ, МИ НЕ ЗМОЖЕМО ЗМІНИТИ УВЕСЬ СВІТ, АЛЕ ДЛЯ ЦІЄЇ ДИТИНИ СВІТ ЗМІНИТЬСЯ НАЗАВЖДИ…

10 листопада відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Олександра Левицького за участю керівників структурних підрозділів міської ради, юстиції, на якому розглядились питання щодо захисту прав та інтересів дітей.

«Стан утримання та виховання 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в дитячому будинку сімейного типу та у 2 сім’ях опікунів, піклувальників» – це одні з питань, які розглядались на засіданні комісії з питань захисту прав дитини.

Мама-вихователь дитячого будинку сімейного типу, опікуни, піклувальники – це люди, які взяли під свою опіку дітей, що поребують особливої уваги та турботи. Більшість з них – це бабусі, тітки, повнолітні сестри, а також не байдужі люди, для яких ці діти стали рідними. Обов’язки, покладені на них, включають в себе безліч завдань і велику відповідальність, вони займаються вихованням та навчанням дітей, турбуються про здоров’я, створюють для дітей належні житлово-побутові умови.

Щиро дякуємо мамі-вихователю дитячого будинку сімейного типу, опікунам, піклувальникам за їх турботу про дітей, за тепло та родинний затишок, які вони дарують дітям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.