Завершення школи “Я можу”

Сьогодні, 29 липня, відбулося урочисте нагородження учасників літньої школи лідерського росту для дітей та підлітків «Я можу…» в Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац»

В літній період діти впродовж місяця опановували нові навички та вміння у літній школі лідерського росту “Я МОЖУ”
Програма була розрахована цікаво та пізнавально на кожен день: школа юного кінолога, школа блогерства, крафтова майстерня, екскурсії на підприємства, приготування страв національної кухні та багато іншого цікавого. Діти малювали, фотографували, пекли, готували страви, виготовляли вироби з дерева, тощо. Вони весело та цікаво проводили свій час 

До нас на свято завітав мер міста Руслан Марцінків, він подякував Службі у справах дітей, усім організаторам школи та наголосив на унікальній можливості дітей знайти своє покликання.
Отець Богдан благословив діток на подальші успіхи у їх житті.
Начальниця Служби у справах дітей Ірина Рохман подякувала усім співорганізатором літньої школи.

На завершення діти отримали сертифікати та солодощі. Їх розважали співом учні вокальної школи, керівником якого є Ірина Шабан.
Всі радісно танцювали флешмоб разом із тренером спортивного клубу «Альянс».

Дякуємо Всім, хто долучився до організації нашого свята!!!!

Івано-Франківський міський центр зайнятостіКарітас Івано-ФранківськМіський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіЮвенальна Превенція ПрикарпаттяРодина Кольпінга на Прикарпатті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.