Консультація від профільних спеціалістів

Якщо Вам потрібно отримати консультацію від профільних спеціалістів, тоді Вам необхідно обрати фахівця, до компетенції якого відноситься порушене Вами питання, та звернутися в відведений для цього час в Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська (вул. Незалежності, 9). Адже з 17.05.2021 року відновлено особистий прийом громадян керівниками структурних підрозділів Івано-Франківської міської ради.

З питань по відключенню житлових будинків від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання, рекомендуємо звертатись щопонеділка з 14 до 17 год. Прийом громадян з даних питань буде здійснювати керівник Департаменту економічного розвитку, екології і енергозбереження.

Консультації по спірних питаннях щодо постановки на квартирний облік, надання у власність гуртожитків та інших житлових питань Вам щопонеділка з 14 до 17 год. надасть начальник відділу реєстрації та розподілу житла Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики.

Виникли питання по усиновленню, опіці та піклуванні, захисту прав дитини – з задоволенням допоможе у Ваших питаннях начальник служби у справах дітей щовівторка з 14 до 17 год.

Середа з 14 до 17 год. – це час фахових консультацій з питань нового будівництва, реконструкції та зміни цільового призначення приміщення, погодження рекламних конструкцій , створення ОСББ, утримання будинків та прибудинкових територій. Адже консультації надає директор Департаменту містобудування та архітектури та заступник директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики, начальник управління житлової політики

Директор Департаменту комунальних ресурсів та начальник управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю щочетверга здійснюють прийом громадян в ЦНАП м.Івано-Франківська з 14 до 17 год. з питань оренди та надання земельних ділянок у власність громадян, початку ведення будівництва та здачі готового об’єкту в експлуатацію

Виникли запитання, звертайтесь ми допоможемо знайти правильну відповідь.

☎️Телефон для довідок: 0342 -75-01-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.