МРІЇ ДИТИНИ СВОЇМИ РУКАМИ

Ось і закінчився конкурс дитячих робіт «Мрії дитини своїми руками», який організовувала служба у справах дітей з ініціативи ГО «Соціальна платформа».

Сьогодні, 7 травня, в Фортечна галерея “Бастіон”відбувся благодійний аукціон дитячих робіт та зібрані кошти буде передано на лікування дитини, позбавленої батьківського піклування – 7 річного АНДРІЙКА, який перебуває в державному закладі!
На аукціон завітав міський голова Руслан Марцінків, який долучився до збору коштів та подякував діткам за їх благородну справу.

Сьогодні кожен учасник конкурсу отримав подарунки та призи від заступника міського голови Олександр Левицький та натхненників свята Наталії Романюк, Василь Серденько.
Подяки служби у справах дітей вручено дітям начальницею служби Ірина Рохман.
Сувеніри та сертифікати двом дітям на навчання, які рекомендують до зарахування на навчання у навчальний заклад вручено директоркою ВХПУ- 3 Івано-Франківське Вхпу-3Наталія Коростіль.
Дякуємо – Руслану Марцінківу, Олександру Левицькому, Вікторія Сусаніна, Вікторія Дротянко, Муравйова Леся, Загурська Надія, Наталя Козакевич, Брюховецька Інна, Культурна мапа Івано-Франківська

Велика вдячність всім, хто долучився до благородної справи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.