Любов і віра врятують світ

Пам’ятаєте, ми колись розповідали одну історію… Про дівчинку Марічку. З 2016 року дитина перебувала на обліку і виховувалася в Містечку Милосердя.

З того часу монахиню, сестру Марію Духа Святого (п.Оксана) стала опікункою хворої дівчинки. Сестра взяла її під опіку та з усім трепетом і любов’ю виховувала та намагалась покращити стан здоров’я дитини!
Марійка хворіє на одну з найскладніших хворіб, пов’язаних з обмеженням руху, а також має супутні захворювання… Вона потребує постійного нагляду та супроводу. Ще в листопаді 2017 року п.Оксана завдяки допомозі небайдужих разом з дівчинкою поїхали у Рим на операцію. Після хірургічного втручання та важкої реабілітації вже у квітні 2018 року Марійка самостійно зробила перші кроки! Та попереду був ще важкий етап одужання, ходіння в ортезах, частої зміни ортопедичного взуття, боротьби з власними страхами та наступні кроки до повноцінного життя!

Вже зараз у дівчинки помітні великі зміни у кращу сторону. А головне, що дитина активніша та веселіша! Вона навіть ходила в садочок… а вже готується до школи. Все це вдалось завдяки помочі багатьох небайдужих людей, а головне – завдяки вірі й милосердю сестри Марії Духа Святого! Я щиро дякую вам! Ви направду цією доброю справою збирали собі скарби на небі, а не на землі.

Завдяки таким історіям ми знову віримо у світло та добро людей! А також в те, що завдяки вірі можна подолати будь-які перешкоди!

Служба дітей ІФ Ірина Рохман Містечко Милосердя Святого Миколая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.